Програми радіоцентру ФДР

АВТО-ПРО

Про що: Щодня у світі виробляється кілька сотень тисяч автомобілів і кілька тисяч автоновин. Щодня ми відбираємо найсмачніші з цих новин, щоб донести їх до вас. Все цікаве про автосвіт простими словами. 

Де і коли: OPENradio Mainstream, щоденно о 10-00 з повтором о 19-00.


ХІТ НА ОБРІЇ

Про що: Програма про пісні, які дуже скоро можуть стати хітами. Зазирніть у майбутьнє!

Де і коли: OPEN Radio Mainstream, щоденно о 10-00 з повтором о 19-00.


ФДР ВІСТІ

Про що: Найпомітніші музичні новини закордонної музики за тиждень. Цікава статистика і несподівані факт, знакові події і голосні скандали, анонси виходу альбомів і інтерв’ю з людьми, які визначають обличчя музики у планетарному масштабі. І все це приправлено добротною музикою.

Де і коли: OPEN Radio Mainstream, кожного понеділка о 21-00 з повтором у вівторок о 8-00.


ВАЖКА ДІЛЯНКА ТОП ТЕН

Про що: Зміст Десятка українських музичних новин і десятка української музики. Найсвіжіша інформація з перших рук про життя і творчість вітчизняних митців. Інтерв’ю з музикантами і анонси релізів; молоді групи і досвідчені вепри сцени; фестивалі і тури – все це у програмі новин справжньої української музики з відповідним звуковим супроводом.

Де і коли: OPEN Radio Mainstream, кожного вівторка о 21-00 з повтором в середу о 8-00.


DEMO ВЕРСІЯ

Про що: Презентація радіосинґлів і нових альбомів, які в майбутньому стануть хітами. Інтерв’ю з виконавцями, що видають свої диски. Ексклюзивні розповіді українських артистів про роботу над новим матеріалом. Можливість першому почути музику, яка невдовзі стане популярною.

Де і коли: OPEN Radio Mainstream, кожної середи о 21-00 з повтором в четвер о 8-00.


САУНДТРЕК ШОУ

Про що: Музика супроводожувала кіно ще у часи Чарлі Чапліна. Фільми, які прославилися музикою, і музика, яка прославилася у фільмах. Кожного тижня нова стрічка і її найсмачніший звуковий супровід.

Де і коли: OPEN Radio Mainstream, кожного четверга о 21-00 з повтором в п'ятницю о 8-00.


 DANCE PLANET

Про що: Музика для танців. Ремікси на найгітовіші композиції світу заміксовані одним блоком. Не зайвим було б ще і знати, хто цю музику робить. Але не більше. Головне – це все таки ритми, мелодія і рух.

Де і коли: OPEN Radio Mainstream, кожної п'ятниці о 21-00 з повтором у суботу о 8-00.


СЛУХОМАНІЯ

Про що: Історія сучасної української музики розказана людьми, які її творять. Міні-серіали про артистів і групи, які сьогодні роблять те, що ми слухаємо. Тільки ексклюзивні і відверті інтерв’ю про молоді роки, період становлення і час слави, якщо така настає. Ніхто не розкаже історію групи ліпше ніж люди, які її самі творять.

Де і коли: OPEN Radio Mainstream, кожної суботи о 21-00 з повтором у неділю о 8-00.


РАДІО ЧАРТ ТОП 40

Про що: Жодне голосування не дасть відповіді на запитання: Яка найпопулярніша пісня України на цей момент? Відповідь знає тільки ФДР Топ 40 – офіційний радіочарт, що формується на основі щотижневих плей-листів радіостанцій з усієї країни. Новини, інтерв’ю, статистика, інформація і вгамована цікавість меломанів. Чарт, яким він повинен бути.

Де і коли: OPEN Radio Mainstream, кожної суботи о 12-00 з повтором о 23-00.


РОК ЧАРТ

Про що: 20 найпотужніших, напопулярніших, найроковіших композицій українського радіоефіру. Офіційний український радіочарт рок-музики презентує все, на що здатна сучасна нелегка сцена: від мелодійного поп-року до індустріального скреготу. Але не більше ніж те, що звучить в українському радіоефірі.

Де і коли: OPEN Radio Rock, кожної неділі  о 12-00 з повтором о 23-00.