Програми партнерів

ФДР радіоцентр  —  українська рекордингова компанія. Єдина компанiя в Українi, яка надає радiостанцiям повний пакет послуг, серед яких: виготовлення радiопрограм, розсилка лiцензiйного музичного матерiалу, виготовлення пакетiв заставок, продаж лiцензiйних компакт дискiв зi звуковими ефектами компанiї Sound Ideas, надання музичних бiблiотек радiостанцiям, поширення музичної iнформацiї i все те, що необхiдне радiостанцiям для роботи в ефiрi. Окремим напрямом роботи "ФДР Радіоцентру" є запис та ремiксування музичного матерiалу.  

  

Deutsche Welle — німецька міжнародна радіостанція. Правління знаходиться в Бонні, телевізійний підрозділ DW-TV розташований у Берліні. Німецька хвиля транслює радіо- й телепередачі, а також має інтернет-сайт тридцятьма мовами, зокрема й українською.

 

Бі-Бі-Сі (Британська Телерадіомовна Корпорація або просто ВВС) — британська телерадіомовна компанія. За кількістю слухачів найбільша телерадіомовна компанія у світі. У штаті корпорації працює більш ніж 26 000 осіб у всьому світі, в тому числі і в Україні. Основний девіз компанії — «інформувати, навчати і розважати».